BAHÇELİEVLER RENT A CAR

Bahçelievler Rent a car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün ENTA CARS kalitesini sunmaya devam ediyoruz. Bahçelievler oto kiralama seçeneklerimizin arasından üstün markaların en iyi seri araçları yer almakta. Bahçelievler araç kiralama seçeneklerimizin içerisinde dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimizde mevcut.

ENTA CARS Rent a car olarak düzenli olarak araç filomuzu yeniliyor ve sizlerin ihtiyaçalarını karşılayabilecek üst donanım araçları hizmetinize sunuyoruz. Araç filomuzdan 2015 model araç kiralama yapabileceğiniz gibi 2016 model araç kiralama seçeneklerimizide inceleyebilirsiniz. Atatürk Havalimanı Rent A Car

ENTA CARS Oto kiralama olarak sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini 7/24 saat yol yardım hizmeti ile arttırıyoruz. Tüm personelimiz ile sizlerin en iyi hizmeti alması için çalışıyoruz.

Bahçelievler Rent a car hizmetimizde sizin seçiminize sunduğumuz bütün araçlarımız üstün güvenlik ve donanım özelliklerine sahip olan araçlar. Bu araçların güvenlik donanımlarında ABS ve sürücü yolcu hava yastığı standart olarak sunuluyor ama güvenlik donanımları bunlarlada sınırlı kalmıyor.

ENTA CARS Güvencesi ile kiralayacağınız araçlarımızın konfor donanımlarıda bizim için çok önemli. Bir çok konfor donanımını bir arada bulacağınız araçlarımızda yaz, kış ayrımı olmadan keyifli bir sürüş konforu yaratacak olan iklimlendirme sistemi standart. Tüm araçlarımızda standart olan bir başka özellik ise düzenli olarak yetkili servis tarafından bakımlarının gerçekleştirilmesi. Bu sayede gönül rahatlığı ile araçlarımızı seçebilir siz ve sevdikleriniz güven içinde seyahat edebilirsiniz.

Bahçelievler araç kiralama seçeneklerimiz kadar İstanbul içinde bir çok noktada Rent a car hizmeti vermekteyiz. Hizmet noktalarımız İstanbul ile sınırlı değil pek çok şehir ve havalimanında araç kiralama hizmetlerimizden ENTA CARS Güvencesi ile yararlanabilirsiniz. Bizim için önemli olan sizin nasıl gittiğiniz değil nasıl döndüğünüzdür. Tüm ekibimiz ile araç kiralama sektöründe standartları nasıl biraz daha arttırırız diye çalışıyor sizlere daha iyi hizmet vermek için çaba harcıyoruz. Bahçelievler Rent a car hizmetlerimiz ilede sizlere üstün kalitemizi göstermeye çalışıyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden daha önemli bu yüzden tüm araçlarımızı sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özel donanım seviyelerinde seçerek filomuza katıyoruz.