ANADOLU YAKASI RENT A CAR

Anadolu Yakası Rent a car hizmetlerimiz ile ENTA CARS oto kiralama olarak sizlerin hizmetindeyiz. Sizleri ve sevdiklerinizi mutlu etmek bizim en büyük önceliğimizdir. Anadolu Yakası oto kiralama hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Anadolu Yakası araç kiralama hizmetlerimizin arasında dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimiz en çok tercih edilen oto kiralama seçeneklerimizin arasında gelmektedir. ENTA CARS olarak sizlere sunduğumuz araçlar içinde 2015 model araç kiralama yapabileceğiniz gibi aynı zamanda yenilenen filomuzdan 2016 model araç kiralama yapabileceğinizide lütfen unutmayınız.

Müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi ilke edinmiş ENTA CARS olarak tüm müşterilerimize 7/24 yol yardım desteği verdiğimizi hatırlatmamıza gerek yok diye düşünüyoruz. Avrupa Yakası Rent a car firmalarının arasında özel bir yerimiz olduğunu ve yüksek hizmet standartlarımız ile sektörün hizmet standartlarını yükselttiğimizi biliyoruz. Altunizade Rent A Car

Kiralama hizmeti verdiğimiz araçlarımızın siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi donanım seviyelerinde seçilerek sizlerin hizmetine sunulduğunu bilmenizi istiyoruz. Konforu hissetmeniz için tüm araçlarımızda iklimlendirme sistemi mevcuttur. Araçlarımız yaz veya kış her iklimde size konforlu bir sürüş keyfi yaşatacaktır.

Rent a car hizmeti verdiğimiz araçlardaki özellikler sadece bunlarla sınırlı değil sizlere güvenli bir sürüş keyfi sunmak için tüm araçlarımızda sürücü ve yolcu hava yastığı ile beraber ABS standart. Standart olanlar kadar standart üstü donanım seviyeleride sizin güvenli bir sürüş keyfi yaşamanız için özel olarak seçildi.

En kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla size sunmayı hedef edinmiş olan ENTA CARS oto kiralama hizmetleri konusunda sektörün standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Anadolu Yakası oto kiralama hizmetlerimizde de kaliteden ödün vermiyoruz.

İstanbul Rent a car hizmetlerimiz kadar ülkemizin pek çok önemli havalimanı ve şehirlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğitimli ve alanında uzman kadromuz siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kalitemizi yükseltmek için çalışmaya devam ediyor. ENTA CARS Güvencesi ile hizmet almak ve kendinizi güvende hissetmek isterseniz tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.