ALTUNİZADE RENT A CAR

Altunizade Rent a car hizmeti alabileceğiniz hizmet noktalarımız arasında yer almaktadır. Altunizade oto kiralama hizmetleri ile sizleri ve sevdiklerinizi mutlu etmek en büyük önceliğimizdir. Sizde kaliteki bir hizmet almak isterseniz tek yapmanız gereken ENTA CARS ailesinin mutlu müşterileri arasına katılmak olacaktır.

Altunizade araç kiralama hizmetlerimizin içinde dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimiz en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Bildiğiniz gibi biz firma olarak 2015 model araç kiralama yapabileceğiniz gibi 2016 model araç kiralama seçeneklerimiz ile de siz müşterilerimizin yanındayız.

Müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş ENTA CARS olarak 7/24 yol yardım desteğimiz ile kalite standartlarımızı yüksek tutuyoruz. Altunizade Rent a car firmaları arasında özel bir yerimiz olduğunu biliyoruz. Sizlerin konfor ve huzur içinde araç kiralaması ve bundan memnun kalması bizim için çok önemli. Araç filomuzu sizin için her zaman bakımlı ve hazır tutuyoruz. Anadolu Yakası Rent A Car

Sizlerinde bildiği gibi Rent a car hizmeti verdiğimiz araçlarımızın donanım seviyesi olarak sınıfının üst seviye araçları. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği bizim için çok önemli bu yüzden bütün araçlarımızda ABS ile yolcu ve sürücü hava yastığı mevcut hatta fazlası var.

Kiralama hizmeti verdiğimiz araçlarımızın konfor seviyeleride oldukça yüksek. Tüm araçlarımız klima gibi iklimlendirme sistemlerine sahip. Bu sayede yaz kış demeden her hava koşulunda keyifli bir sürüş keyfi yaşamanız mümkün.

En kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmak konusundaki kararlılığımız devam ediyor. Firmamız tarafından tarafınıza sunulan araç kiralama seçeneklerinin çoğu firmamıza özel olarak tercih edilmiş üst kalite ve donanıma sahip araçlardan oluşuyor.

İstanbul başta olmak üzere pek çok şehir ve noktada ENTA CARS Rent a car hizmetimiz ile siz değerli misafirlerimiz ile buluşmaktayız. Bizim hizmet kalitesi anlayışımızın kuralları belli. Güven içinde seyahat eden mutlu müşteriler bizim için her şeyden çok daha önemli. Bunun için eğitimli uzman kadromuz her gün daha çok çalışıyor ve hizmet standartlarımızı yükseltmek için uğraşıyor.