1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Bitez Araç Kiralama

Bitez Araç Kiralama

Tatil, seyahat, iş yada organizasyon her ne sebeple olursa olsun ihtiyaç duyulacak araç için uygun altyapı ve araç filolarımızla her daim müşterilerimizin yanındayız.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Üst Konfor

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Günübirlik yada uzun dönem farketmeksizin, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bizler bireysel ve kurumsal Bitez Oto Kiralama talepleri için buradayız.

Sizlerde yasal tüm mevzuatlara uygun, kaskolu ve sigortalı araç seçeneklerimizle tanışmak, zamanınızı kazanca dönüştürecek fırsatlarla tanışmak için bir adım atabilirsiniz.

Bitez Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Bilindiği üzere bir araca sahip olmak, hem maddi hem de manevi olarak ağır sorumluluk gerektirmektedir. Tüm bu mesuliyetleri bir kenara bırakıp, sadece yakıtı ile ilgilenilecek bir araca sahip olmaya kimse hayır diyemez. İşte rent a car hizmetleri tam olarak da bunu sağlamaktadır.

Cüzi miktarlar karşılığında, aracın bütün sorumluluğundan muaf tutarak,  kullanım hakkını müşterilerimize verdiğimiz araçlarımızla, düşük maliyetle, yüksek kazançlı işlere imza atabilirsiniz. 

Geniş model ve sınıf seçeneklerinden dolayı, beklentiye uygun araçlar tercih ederek, bütçenizden kazanç sağlayabilirsiniz.

Çıkacağınız bir tatile aracınız ile gidip yolda türlü zahmetlere katlanmak yerine, o bölgeden kiralayacağınız bir araçla rahat konforlu ve sıkıntısız bir süreç geçirebilirsiniz.

Sahip olduğunuz araç gibi modeli düştü, kilometresi yükseldi, değer kaybetti gibi düşüncelere girmeden, oto kiralama ile sadece ihtiyacınızı karşılamanın verdiği konforu yaşayacaksınız.

Şirketler için de rent a car hizmetlerimizi gider olarak göstere bildiğiniz için ayriyeten vergi indiriminden yararlanma fırsatı da elde edeceksiniz.

Bitez Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Bitez araç kiralamak için öyle uzun uzadıya bir bilgi dökümanı hazırlamaya gerek yok. Kimlik kartı, ehliyeti ve ön provizyon için bir kredi kartına sahip olan herkes, dilediği sınıftan aracı kiralaya bilmektedir.

Bitez Araç Kiralama Sözleşmesi

Kiralanacak olan otonun kullanım hakları, acenta ve kiracının yükümlü olduğu sorumlulukları, araç teslim ve iade tarihleri ile şartlarının yer aldığı mukavelede, aynı zamanda aracın sınıfı, modeli, kira bedeli ve ödeme çetelesi ile aracın kapsadığı güvencelerde açık olarak beyan edilmektedir. Bu sözleşmenin, karşılıklı olarak imzalanmasıyla, olası bir sorun karşısında her iki tarafında hakları ve muafiyetleri belli olmakta, yaşanacak mağduriyetler ortadan kaldırılmaktadır.

Bitez Araç Kiralama Fiyatları

Bitez rent a car fiyatlarını etkileyen en önemli detay aracın sınıfı ve kiralama sürecidir. Lüks otlar ekonomik sınıf araçlara kıyasla daha maliyetli olduğu gibi, uzun dönem araç kiralamada günlük kiralamaya oranla da cazip fiyatlıdır.

Çok lükse kaçmadan ihtiyaçlar doğrultusunda araç seçimi yapmak her yönden size artı bir kazanç olarak geri dönecektir.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Adalar Rent A Car

Bodrum Araç Kiralama

Pendik Araç Kiralama

Kadıköy Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Bitez Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bitez günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bitez haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bitez aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bitez yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bitez en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları