1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Bayrampaşa Rent a Car

Bayrampaşa Rent a Car

Bayrampaşa rent a car hizmetlerimiz ile ENTA CARS kalitesine ve hizmet anlayışına güvenen müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bayrampaşa araç kiralama seçeneklerimizde diğer hizmet noktalarımızda olduğu kadar geniş bir çeşitlilik sunmaya devam ediyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Sizlere sunduğumuz araçlarımızın arasında dizel araç kiralama seçenekleri kadar otomatik araç kiralama seçenekleri ileride ön plana çıkıyoruz.

Tabi aranızda benzinli araç konforundan vazgeçemeyen müşterilerimiz var ise onlar içinde uygun fiyatlı oto kiralama seçeneklerimiz mevcut. Bakırköy Rent A Car

 

Bayrampaşa oto kiralama hizmetlerimiz sayesinde de düzenli olarak yenilenen araç filomuzdan araç kiralama yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bildiği gibi araç filomuz düzenli olarak yenilenmekte ve filomuza yeni araçlar katılmakta. Bu sayede sizde 2015 araç kiralam seçeneklerimiz kadar 2016 araç kiralama seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

ENTA CARS Güvencesi ile sunduğumuz hizmet anlayışımız sektörün çok üstünde. Siz değerli müşterilerimiz bizim firmamızdan araç kiraladığı zaman aynı zamanda 7/24 yol yardım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Araç kiraladığınızda en önemli şey nedir sorusunun cevabı hepimiz için aynı olacaktır. İşte bu yüzden güvenli bir sürüş keyfi yaşamanız bizim içimde çok önemli. Araç filomuzdaki tüm araçlarımızda sizin güvenliğiniz için sürücü ve yolcu hava yastığı ile beraber ABS Standart olarak sunuluyor.

 

Sizlere sunduğumuz araç filomuzdaki donanım seçenekleri sadece güvenlik ile sınırlı değil tabi. Tüm araçlarımızda klima standart olarak siz değerli müşterilerimize sunulurken elektrikli cam ve aynalar gibi pek çok konfor donanımıda mevcut.

Bayrampaşa Araç Kiralama

Bayrampaşa araç kiralama hizmetlerimizin yanı sıra İstanbul içinde pek çok noktada sizlere Rent a car hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca İstanbul dışında pek çok şehir ve havalimanında oto kiralama hizmetlerimizi size sunmaya devam etmekteyiz.

 

Firma olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde sizi mutlu edebilmek ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek bizim için çok önemli. Bizim için sizin yağacağınız güvenli bir seyahat her şeyden daha önemli. Sevdikleriniz ile veya sevdiklerinize yapacağınız bu yoluculuklarda ENTA CARS kalitesini yaşamak için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır. Alanında uzman ve eğitimli personelimiz size hizmet vermekten mutluluk duyacak. 

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları