1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Bakırköy Rent a Car

Bakırköy Rent a Car

Bakırköy rent a car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet vermek konusundaki yarışımıza devam ediyoruz. Bakırköy oto kiralama hizmetlerimizde tüm diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi en yüksek kaliteyi size sunmaya devam ediyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Suv

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Araç filomuzda siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda seçilmiş en iyi kalitede araçlar yer almakta.

Bakırköy Rent a car araç filomuzda diğer tüm hizmet noktalarımızda olduğu gibi düzenli olarak yenilenmektedir. Bu sayede sizde 2015 araç kiralama seçeneklerimiz ile beraber 2016 araç kiralama  seçeneklerimizin arasından tercih edeceğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Tüm araçlarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan donanım seviyelerinde özel olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Bakırköy Araç Kiralama Hizmeti

Bakırköy araç kiralama seçeneklerimiz arasında dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçenekleride bulunmaktadır. Sizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz arasından istediğiniz aracı kiralayarak siz ve sevdikleriniz ile konforlu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tüm araçlarımız ENTA CARS kalitesi ile 7/24 yol yardım desteği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. En ufak bir olumsuzluk durumunda bizlere 7/24 açık olan iletişim hattımızdan ulabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve personellerimiz sizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm çabayı gösterecektir. 

Bakırköy Oto Kiralama Avantajları

Bakırköy oto kiralama hizmeti veriyoruz. ENTA CARS olarak önceliğimiz tabiki sizin güvenliğiniz. Bu yüzden araç filomuzdaki araçlarımızın güvenlik donanımlarını en üst seviyede seçmeye çalışıyoruz. Bütün araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastığını ise standart olarak sunarak size hizmet veriyoruz. Bu saydıklarımız standart olan güvenlik donanımları ve araçlarımızın çoğunda bundan çok daha fazlası siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Tüm araçlarımızda güvenlik kadar önemli olan bir diğer konu ise sizlerin sürüş konforu ve rahatı bu yüzden klima gibi iklimlendirme donanımları ile beraber elektrikli aynalar ve camlar gibi pek çok konfor özelliği sizin için hazır bulunuyor.

Bakırköy rent a car hizmetlerimizin yanı sıra size değerli müşterilerimize İstanbul dışında pek çok il ve havalimanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstün hizmet kalitemizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir araç seçerek keyifli sürüşler yaşamak. 

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Bodrum Rent A Car

Tuzla Rent A Car

İstanbul Havalimanı Rent A Car

Bayrampaşa Rent A Car

Bakırköy Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bakırköy günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bakırköy haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bakırköy aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bakırköy yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Bakırköy en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları