Arnavutköy Rent a Car

Arnavutköy rent a car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek konusundaki yarışımıza devam ediyoruz. ENTA CARS Güvencesi ile en yüksek kalitede hizmet almak istiyorsanız biz sizin için hazır bekliyoruz. Arnavutköy oto kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Arnavutköy araç kiralama hizmetlerimizin arasında pek çok değişik markaya ait yüksek donanımlı araçlarımızdan birini seçebilirsiniz.

ENTA CARS olarak siz değerli müşterilerimiz dizel araç kiralama seçeneklerimiz kadar otomatik araç kiralama seçeneklerimizin arasından da seçim yapabilirsiniz. Düzenli olarak yenilediğimiz araç filomuzdan 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama yapabileceğinizde aklınızdan çıkarmayınız.

 

ENTA CARS Olarak yüksek kalitede hizmet verme anlayışımız ve çabamız devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizin yaşayacağı her soruna karşı 7/24 yol yardım desteğimizin olduğunu siz değerli müşterilerimiz zaten biliyorsunuz.

 

Kiralama hizmeti verdiğimiz araçlar sınıfının en üst donanım seviyesine sahip araçlarından özenle seçiliyor. Araçlarımız siz değerli müşterilerimizin konforlu ve güvenli bir sürüş yapabilmesi için en gerekli donanım seviyelerinin üstünde donanımlara sahip olarak filomuzda yer alıyor.

 

Arnavutköy Rent a car hizmeti verdiğimiz araçlarımızın güvenlik seviyeleri bizim için çok önemli. Siz ve sevdiklerinizin güvenli bir seyahat keyfi yaşaması için tüm araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları standart. Hatta araçlarımızda bu standartlardan fazlası mevcut.

 

Güvenlik donanımları kadar önemli olan konfor donanımlarıda sizin keyifli bir sürüş keyfi yaşamanız için araçlarımızda mevcut. Her iklimde keyifli bir sürüş keyfi yaşamanız için iklimlendirme sistemi ENTA CARS araç filosunda standart bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Ataşehir rent a car

 

ENTA CARS Oto kiralama hizmetleri konusunda sektörün parlayan ve hızla büyüyen bir markası. İstanbul başta olmak üzere pek çok şehir ve önemli noktada siz değerli müşterilerine araç kiralama hizmeti veren firmamızın kaliteye verdiği önemi siz zaten biliyorsunuz. Bizim için en önemli olan şey siz değerli müşterilerimizin güven ve konfor içinde sevdikleri ile beraber sürüş keyfi yaşaması. Bunun için bütün araçlarımız düzenli olarak periyodik bakımları yapılarak garajımızda hazır bekliyor. Size en iyi hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda sizin gülen yüzleriniz bizim için en büyük hediye. 

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları