VOLKSWAGEN GOLF

180
Günlük
Volkswagen Golf
  • Dizel
  • Otomatik
  • 380 lt

ARAÇ HAKKINDA

VW Golf Kiralama hizmetimiz ile sizlere üstün kalitede ve performanslı araçlar sunmaya devam ediyoruz. Teknik özellikleri ve 380 litrelik bagajı ile göz dolduran bu aracımız kendi sınıfının en iyi özelliklerini bir arada bulunduruyor. VW Golf GTI Kiralama yapmak ve üstün performanslı bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız bu aracımızı tercih edebilirsiniz.

VW Golf dizel araba kiralama yapmak isteyen müşterilerimizinde öncelikli tercihlerinden bir tanesi. 1.6 Litrelik üstün performanlı dizel motoru 100 kilometrede 4.6 litre gibi inanılmaz düşük yakıt sarfiyatı ile ön plana çıkıyor.

Üstün Alman Mühendisliğini hem teknoloji hemde estetik olarak bir arada görebileceğiniz bu aracımızın güvenlik özellikleri oldukça üst seviyede. Sürücü ve yolcu hava yastıklarının dışında yan hava yastıkları ve ABS gibi güvenlik özellikleri ile bu aracımız göz dolduruyor.

Güvenlik özellikleri dışında donanım ve konfor özellikleride üstün Alman Teknolojisini bir kere daha göz önüne sürüyor. Araçta bulunan yol bilgisayarı, elektrikli yan aynalar ve CD Player dışında tüm araçalarımızda olduğu gibi klima bulunuyor.

Şehir içi ya da şehir dışı her türlü kullanımınıza uygun olan bu aracımız ile iş görüşmelerinden aile pikniklerine kadar her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş bir oturma hacmi olan aracımızın en önemli özelliklerinden biri estetik konusundaki başarısı. Kolay kolay kimsenin beğenmedim diyemeyeceği bu araç görsel anlamda da çok yüksek bir kalite ve albeni sunuyor. Siz değerli müşterilerimizin kullanımına tam trafik sigortası ile sunulan bu aracımızda tüm diğer araçlarımız gibi kalitemizi bir kere daha ortaya koyuyor.

ENTA CARS olarak Rent a car sektöründe en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bir firmayız. Siz değerli müşterilerimize ATATÜRK Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere pek çok hizmet noktamızdan Rent a car hizmeti sunmaktayız. Oto kiralama seçeneklerimiz içinde her zaman sizler için en iyiyi sunmaya çalışıyoruz. 2015 model araç kiralama seçeneklerimiz kadar yenilenmiş araç filomuzda 2016 model araç kiralama seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.

Diğer kiralama noktalarımız için lütfen sitemizdeki kiralama noktaları sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Merkez Mahallesi.Erenler Caddesi.No:33/4 Çekmeköy - İSTANBUL
0216 639 09 13