REANULT CLİO 1.5 DCİ

210
Günlük
Reanult Clio 1.5 Dci
  • Dizel
  • Otomatik
  • 380 lt

ARAÇ HAKKINDA

Renault Clio araçlarımız ekonomik araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Dizel araç kiralama seçeneklerimiz arasında en popüler araçlarımızın başında gelen bu aracımız Türk halkınında yakından tanıdığı ve bildiği bir otomobil. Aile otomobili olarak kullanıma çok uygun olan bu aracımız geniş bagajlı araç kiralama yapmak istiyorsanız çok iyi bir seçenek. Fransız otomobillerinin ortak özelliklerinden biri olan yakıt cimrisi motoru ile oldukça ekonomik bir sürüş konforu sunuyor. Bu aracın 1.5 dizel motoru şu an bazı üst donanım araçlarda kullanılıyor ( Mercedes C180 ) ve buda motor kalitesini bir kere daha ortaya koyuyor.

Aracımızın ABS ve yan hava yastıkları gibi güvenlik donanımları kaliteli bir sürüş keyfi için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılarken CD Player, elektrikli camlar ve klima gibi konfor donanımlarıda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde.

Ekonomik araç kiralama hizmetimizi Sabiha Gökçen Havalimanı ve ATATÜRK Havalimanı hizmet noktalarımızdan alabileceğiniz gibi diğer hizmet noktalarımızı sitemiz üzerinden inceleyerek görebilirsiniz. Rent a car hizmetlerimizi sadece İstanbul değil pek çok şehirde yer alan hizmet noktalarımızdan alabilirsiniz. Hizmet noktalarımızı ve hizmet kalitemizi sürekli arttırıyoruz. Bunu yaparkende standartlarımız en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Düzenli olarak araç filomuzu yeni model model araçlar ile yeniliyoruz.

Pek çoğu 201 olan araç filomuzu 2019 model araçlarla yenilemeye başladık. Yüksek donanım özellikleri ve güvenlik özellikleri ile donatılmış araçlarımızı sadece İstanbul içi hizmet noktalarımızda değil tüm hizmet noktalarımızdan temin edebilirsiniz.

Sizlere araç kiralama hizmetimizi sunduğumuz bazı noktalarımız arasında Esenboğa Havalimanı, Diyarbakır havalimanı, Elazığ Havalimanı ve Erzurum Havalimanı Rent a car hizmet noktalarımız sayılabilir. Tüm hizmet noktalarımızda size hizmet vermek için eğitimli ve alanında uzman personellerimiz hazır beklemektedir.

Hizmet kalitemizi siz değerli müşterilerimize layık olmak için her gün biraz daha ileriye taşımaya çalışıyoruz. Yüksek hizmet kalitemiz sektörde birilerini rahatsız ediyor olabilir ama bizim için siz değerli müşterilerimizin gülen yüzleri ve mutlulukları her şeyden çok daha önemli.

 

 

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Merkez Mahallesi.Erenler Caddesi.No:33/4 Çekmeköy - İSTANBUL
0216 639 09 13