NİSSAN MİCRA 1.2 CVT

191
Günlük
Nissan Micra 1.2 Cvt
  • Benzin
  • Otomatik
  • 371 lt

ARAÇ HAKKINDA

Nissan Micra kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için bu aracımız sizlerin hizmetine sunulmuştur. Benzinli ekonomik araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için 1.2 Litre benzinli motoru ile kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıca otomatik araç kiralamayapmak isteyen müşterilerimizinde öncelikli tercihlerinden bir olan Nissan Micra araçlarımız özellikle şehir içi kullanımlar için büyük avantajlar sunuyor.

Bu aracımız boyutlarına göre 371 Litre gibi büyük bir bagaj hacmi ile siz değerli müşterilerimize konforlu bir seyahat yaşama şansı sunuyor. Klima, ABS, yan hava yastıkları, elektrikli aynalar gibi yüksek bir konfor ve güvenlik paketine sahip aracımız, aynı zamanda tam kaza sigortası ile sizlerin kullanımına sunuluyor.

Özellikle büyük şehirlerdeki otopark sorunları için harika bir araç olan Nissan Micra küçük boyutlarına rağmen konfor ve sürüş keyfinden kesinlikle ödün vermiyor.

ENTA CARS olarak Rent a car sektöründe en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bir firmayız. Siz değerli müşterilerimize ATATÜRK Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere pek çok hizmet noktamızdan Rent a car hizmeti sunmaktayız.

Diğer kiralama noktalarımız için internet sitemiz üzerindeki kiralama noktalarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Erzurum, Adana, Diyarbakır gibi şehirlerimiz başta olmak üzere pek çok değişik noktada araç kiralama hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Rent a car sektöründe yarattığımız yeni kalite anlayışımız yüzünden rahatsızlık verdiğimiz firmalardan özür dileriz. Ama bu rahatsızlığı vermeye devam edeceğiz gibi gözüküyor. Alanında uzman ve kaliteli bir ekip ile hizmet ağını genişletmeye devam eden ENTA CARS siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan yaşadığı mutluluk ile büyümeye devam ediyor.

Sizlerde markamız kalitesi ile hizmet almak isterseniz size bir telefon kadar uzağız. Tüm araç seçeneklerimizi sitemiz üzerinde inceleyebilir, bir telefon ile sormak istediğiniz her sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz yanısıra benzinli manuel araç kiralama seçeneklerimizide sayfamız üzerinden inceleyebilir aklınıza takılan her soru için bizi arayabilirsiniz. Tüm araçlarımızın tam trafik sigortası ile sizlerin kullanımına sunulduğunu unutmayınız.

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Merkez Mahallesi.Erenler Caddesi.No:33/4 Çekmeköy - İSTANBUL
0216 639 09 13