MERCEDES C 180

780
Günlük
Mercedes C 180
  • Benzin
  • Otomatik
  • 480 lt

ARAÇ HAKKINDA

Mercedes C 180 Kiralama hizmetimiz ile sizleri en kaliteli otomobiller ile buluşturmaya devam ediyoruz. Mercedes C 180 A/T ile sürüş keyfinin ve konforun tadını çıkaracaksınız. Benzinli otomatik araba kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin öncelikli tercihlerinden biri olan Mercedes C 180 A/T ile konforu hissedeceksiniz.

Mercedes markası üzerinde tartışılacak bir marka değil. Üstün Alman Teknolojisi ile ürettiği araçları tüm dünyada kalite ve güvenliğin ilk adreslerinden biri olarak kabul ediliyor. Mercedes C 180 kendini kanıtlamış ve segmentinde satış rekorları kıran bir otomobil. Hem iç dizaynı hemde dış dizaynı ile büyük beğeni kazanan aracın güvenlik donanımları çok üst seviyede.

Mercedes mühendisleri ürettikleri araçlarda ilk olarak güvenliğe önem veriyorlar. Buda karşımıza sizin ve ailenizin güven içinde kullanabileceği Mercedes C 180 A/T olarak çıkıyor. Mercedes otomobiller arasında Mercedes C 180 Türkiyede satış lideri bir otomobil.

Mercedes C 180 A/T için konuşuyorsak iç dizayndan bahsetmeden geçmek mümkün değil. Son derece kaliteli bir işçiliğin son derece güzel ve geniş bir iç hacim ile birleştiği bu otomobilimiz ENTA CARS güvencesi ile sizlerin hizmetine sunulmuş durumda. Mercedes otomobillerin otomotik vites sistemleri oldukça yüksek kalitede bir sürüş konforu sunmakta. Direksiyon arkası vites kulakçıkları ile sizlere sürüşe müdahale etme şansı sağlayan bu otomobilimizin üstün özellikleri saymakla bitmiyor.

Aileniz ile Mercedes C 180 konforunu doyasıya yaşayabilirsiniz. İsterseniz iş seyahatlerinizde Ya da hafta sonu gezintilerinizde kullanabileceğiniz bu otomobil size yüksek konfor sunacak.

ENTA CARS Olarak araçlarımızın hepsi sizin güvenliğiniz için en iyi donanım seviyelerinde özel olarak seçilip sizin kullanımınıza sunuluyor. İSTANBUL ATATÜRK Havalimanı ve SABİHA GÖKÇEN Havalimanı başta olmak üzere Rent a car hizmetimizden yararlanabileceğiniz hizmet noktalarımızı kiralama noktaları linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sizin hizmetinize sunduğumuz tüm araçları görmek için sitemiz üzerindeki diğer araçlarımızı inceleyebilirsiniz. En iyi donanım seviyelerinde özenle seçilmiş araç filomuzdaki tüm araçların tam trafik sigortası ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulduğunu belirtmek isteriz.

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Merkez Mahallesi.Erenler Caddesi.No:33/4 Çekmeköy - İSTANBUL
0216 639 09 13