HYUNDAİ İ20 1.4 MPİ

350
Günlük
Hyundai i20 1.4 Mpi
  • Benzin
  • Otomatik
  • 380 lt

ARAÇ HAKKINDA

Hyundai i20 kiralama yapmak için oldukça ideal ve ekonomik bir araç. Dizel araç kiralama yapmak isteyen ve ekonomik araç arayan müşterilerimizin vazgeçilmez araçlarından bir tanesi. 1.4 litrelik dizel motoru ile oldukça güçlü ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir araç. Manuel vites seçeneği ile gelen bu aracımız 380 litre bagaj hacmi ile hiçte azımsanamayacak bir taşıma konforu sunuyor.

Şehir içi ya da uzun yol olsun her türlü iklim ve yol şartlarında kullanabileceğiniz bu araç sizlerin rahat etmesi için gerekli olan tüm donanımlara sahip. Diğer tüm araçlarımız gibi tam kaza sigortası ile sizlerin hizmetine sunulan aracımızda ABS başta olmak üzere yol bilgisayarı ve yan hava yastıkları gibi üstün bir donanım seviyesi siz müşterilerimize sunuluyor.

Aracımız boyundan büyük işler başarmaya alışık bir araç. İster tek kişilik ister aile kullanımı olsun her türlü durumda ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Hyundai marka olarak son yıllarda yaptığı atak ile biliniyor. Pek çok kişinin özel araç kullanımı için tercih ettiği Hyundai kalitesini bizde size değerli müşterilerimize sunuyoruz.

ENTA CARS olarak Rent a car sektöründe en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bir firmayız. Siz değerli müşterilerimize ATATÜRK Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere pek çok hizmet noktamızdan Rent a car hizmeti sunmaktayız.

Oto kiralama sektöründe kazandığımız binlerce mutlu müşteri sayımızı her gün biraz daha arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz. Araç teslim noktalarımız her gün biraz daha çoğalarak artmaya devam ediyor. İstanbul Çekmeköy, Kartal, Pendik gibi kiralama noktalarımızın dışında Esenboğa havalimanı Rent a car hizmet noktamız mevcuttur.

Rent a car sektöründe yaratmaya çalıştığımız kalite anlayışımız yüzünden rahatsız verdiğimiz herkesten önceden özür dileriz. Ama bu rahatsızlığı vermeye devam edeceğiz gibi gözüküyor. Uzman ve kaliteli bir ekip ile hizmet ağını genişletmeye devam eden ENTA CARS siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan yaşadığı mutluluk ile büyümeye devam ediyor.

Sizlerde markamız kalitesi ile hizmet almak isterseniz size bir telefon kadar uzağız. Tüm araç seçeneklerimizi sitemiz üzerinde inceleyebilir, bir telefon ile sormak istediğiniz her sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Gökyer Turizm Tic.Ltd.Şti. Merkez Mah. Erenler Cad. No:1/1 Çekmeköy - İSTANBUL (Shell benzinlik karşısı)
0216 639 09 13