HYUNDAİ ACCENT BLUE

352
Günlük
Hyundai Accent Blue
  • Dizel
  • Otomatik
  • 465 lt

ARAÇ HAKKINDA

Hyundai Accent Blue Kiralama hizmetimiz ile sizlere yüksek performanslı kaliteli araçlar sunmaya devam ediyoruz. Kore aslanı olarak bilinen bu markanın ekonomik ve kaliteli araçlarınız siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktan mutluyuz. Dizel araç kiralamaseçeneklerimiz arasından en popülerlerinden biri olan Hyundai Accent Blue marka araçlarımız 500 litrelik büyük bagaj hacmi ilede göz dolduruyor. Hyundai Accent Blue marka aracımızın geniş iç hacmi kalabalık ailelerin bile tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede.

Hyundai Accent Blue araçlarımız teknik özellikleri bakımından oldukça yeterli. Hyundai Accent Blue araçlarımız ABS, yan hava yastıkları gibi üstün güvenlik özellikleri ile geliyor. Hyundai Accent Blue araçlarımız güvenlik özellikleri kadar yol bilgisayarı ve MP3 CD Player gibi konfor özellikleri ilede öne çıkıyor. Tüm araçalarımız gibi Hyundai Accent Blue araçlarımızda tam trafik sigortası ile sizlerin hizmetine sunuluyor.

Geniş iç hacmi ile tam bir aile arabası olan Hyundai Accent Blue uzun seyahatlerinizde sizleri yormayacak bir araç olarak ön plana çıkıyor. İster bir iş toplantısı istersenizde hafta sonu pikniği için kullanabileceğiniz bu aracımız her şey için yeterli olduğunu kanıtlıyor.

ENTA CARS olarak Rent a car sektöründe en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bir firmayız. Siz değerli müşterilerimize ATATÜRK Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere pek çok hizmet noktamızdan Rent a car hizmeti sunmaktayız. Oto kiralama seçeneklerimiz içinde her zaman sizler için en iyiyi sunmaya çalışıyoruz. 2015 model araç kiralama seçeneklerimiz kadar yenilenmiş araç filomuzda 2016 model araç kiralama seçeneklerinede ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan kiralam noktalarımız sayfamızdanda görebileceğiniz gibi Türkiye'nin pek çok noktasında sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul içinde Ümraniye, Çekmeköy, Pendik gibi merkezlerde hizmet noktalarımız olduğu gibi Adana Şakirpaşa Havalimanı veya Bursa Yenişehir Havalimanı içindede Rent a car hizmet noktalarımız mevcuttur.

Hizmet noktalarımızda sizlere destek vermek için hazır bekleyen alanında uzman ve eğitimli kadromuzdan destek alabilirsiniz. ENTA CARS olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına tek rakibimiz yine kendimiziz.

 

 

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Gökyer Turizm Tic.Ltd.Şti. Merkez Mah. Erenler Cad. No:1/1 Çekmeköy - İSTANBUL (Shell benzinlik karşısı)
0216 639 09 13