FORD FOCUS 1.5 TDCİ

330
Günlük
Ford Focus 1.5 Tdci
  • Dizel
  • Manuel
  • 520

ARAÇ HAKKINDA

Ford Focus model araçlarımız siz seçkin müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak donanım seviyelerine sahiptir. Araçlarımız 2020 model ve düzenli olarak bakımları yapılan araçlardır. Ekonomik araç kiralamak isteyenlerin tercih edeceği ama lüks sınıf konforundan geride kalmayan Focus model araçlarımız ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Focus model araçlarımız geniş bagaj hacmi tercih eden müşterilerimizin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Rent a car hizmeti için kullanılan araçlar içinde en sorunsuz ve performanslı araçların başında gelen bu model ile ister şehir içi kısa ister şehir dışı uzun seyahatler yapabilirsiniz.

Ford Focus model araçlarımız ekonomik dizel araç kiralama yapmak isteyen siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Sizlerinde bildiği gibi Focus model araçlar yakıt konusunda oldukça cimri araçlar. Aracın yakıt tüketimi 100km/4.5 litre gibi oldukça düşük.

Biz ENTA CARS firması olarak Rent a car hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin güvenliğini her şeyden önde tutuyoruz. Tüm araçlarımızın düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırıyor, kullanım durumuna göre gerekirse zamanı gelmeden araçlarımızın gerekli parçalarını yeniliyoruz.

Firmamızın hizmet noktaları sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için özel olarak yapılandırıldı. İstabul ATATÜRK Havalimanı ya daSabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere Rent a car teslim noktalarımızdan araçlarımızı teslim alabilir ve geri bırakabilirsiniz.

Hizmet noktalarımız bunlar ilede sınırlı değil. İstanbul avrupa yakası ve anadolu yakası başta olmak üzere İzmir Adnan menderes havalimanı, Samsun Çarşamba havalimanı, Kütahya Zafer Havalimanı ve Muğla Dalaman Havalimanı içinde Rent a car hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm hizmet noktalarımızı sitemizdeki hizmet kiralama noktaları linki üzerinden kolayca inceleyebilirsiniz.

Sizlerinde bildiği gibi irili ufaklı pek çok oto kiralama firması sektörde sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Biz firma olarak iki şeyi hedef alarak yola çıktık bunlardan ilki müşteri mutluluğu ikincisi ise müşteri güvenliği. Sizin ve sevdiklerinizin güvenini kazanmak bizim en büyük önceliğimiz olarak kalmaya devam edecektir.

Tüm hizmet noktalarımızı detaylı olarak görmek ve araç fiyatlarımızı incelemek için üst menümüzü kullanabilirsiniz. Ford Focus kiralama hizmetimiz için rezervasyon yap linkimiz üzerinden rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Merkez Mahallesi.Erenler Caddesi.No:33/4 Çekmeköy - İSTANBUL
0216 639 09 13