AUDİ A3

432
Günlük
Audi A3
  • Dizel
  • Otomatik
  • 425 lt

ARAÇ HAKKINDA

Audi A3 kiralama yapmak için en doğru ve güvenilir adrestesiniz. Aracımızın donanım seviyesi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak sevide olarak seçilmiştir. Sizlerinde bildiği gibi ENTA CARS olarak 2018 - 2020  model araç filomuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Audi A3 aracımız 425 litre büyük bagaj hacmi ile ekonomik dizel araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için oldukça iyi bir seçenek. Audi markası herkesin bildiği kalitesi ve güvenliği ile kendini kanıtlamış bir otomobil. Sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak size konforlu ve güvenli sürüş keyfini yaşatacak. Otomatik araç kiralama seçenekleri arasında en iyilerden biri olan Audi A3 ile yolculuğunuzu hissetmeyeceksiniz.

ENTA CARS olarak Rent a car sektöründe hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak konusundaki isteğimizi koruyoruz. Araç filomuzda yer alan tüm araçlarımızın bakımları yetkili servis kapsamında düzenli olarak yapılıyor ve sizlerin kullanımına sunuluyor.

Siz değerli müşterilerimizin bildiği gibi pek çok hizmet noktası ile sizlerin hizmetindeyiz. Bunların başında gelen Sabiha gökçen havalimanı ve ATATÜRK Havalimanı araç kiralama noktalarımızın dışında diğer bazı hizmet noktalarımızı şu biçimde sıralayabiliriz.

İSTANBUL Çekmeköy İdealistpark AVM Önü, Kartal Pendik, ADANA Merkez, ADANA Şakirpaşa Havalimanı, ANKARA, BURSA Yenişehir Havalimanı diğer önemli Rent a car hizmet noktalarımızın arasında yer alıyor.

ENTA CARS Olarak sizlere uzun zamandır hizmet veren firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği önemi sizler zaten çok iyi biliyorsunuz. Bizim hedefimiz sizlerler büyük bir aile olmak. Bunun için sizlerin beklentilerini iyi biliyor ve buna göre adımlar atıyoruz. Yeni model araç kiralama yapmak istediğinizi biliyor ve araç filomuzu genç tutuyoruz. Tüm araçlarımıza kendimiz kullanıyormuş gibi düzenli olarak bakıma alıyor, gerekirse gününden önce gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz.

Rent a car sektöründe sizlerin sayesinde hızla büyüyen firmamız DİYARBAKIR, ELEZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, ŞANLIURFA, MALATYA gibi pek çok noktada sizlere güvenli rent a car hizmeti sunmaya devam ediyor ve devam edecek.

Sizlerde bizim hizmetlerimizden memnun iseniz uygun fiyatlı oto kiralama hizmetlerimizi takip etmeye devam ediniz. Kalite ve güvenin bir arada olduğu ENTA CARS sizler için çalışmaya devam ediyor.

 

 

İRTİBAT İÇİN ŞUBE BİLGİLERİ

Merkez Mahallesi.Erenler Caddesi.No:33/4 Çekmeköy - İSTANBUL
0216 639 09 13