1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Altunizade Rent A Car

Altunizade Rent A Car

Altunizade rent a car hizmet noktalarımız arasındadır. Altunizade oto kiralama hizmetleri ile sizleri ve sevdiklerinizi mutlu etmek önceliğimizdir.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Eco Konfor

  • Benzin
  • Manuel
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Sizde kaliteli bir hizmet almak isterseniz tek yapmanız gereken ENTA CARS ailesinin mutlu müşterileri arasına katılmak olacaktır.

Altunizade Araç Kiralama Hizmeti

Altunizade araç kiralama hizmetlerimizin içinde dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimiz en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Bildiğiniz gibi biz firma olarak 2015 model araç kiralama yapabileceğiniz gibi 2016 model araç kiralama seçeneklerimiz ile de siz müşterilerimizin yanındayız.

Müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş ENTA CARS olarak 7/24 yol yardım desteğimiz ile kalite standartlarımızı yüksek tutuyoruz. Altunizade Rent a car firmaları arasında özel bir yerimiz olduğunu biliyoruz. Sizlerin konfor ve huzur içinde araç kiralaması ve bundan memnun kalması bizim için çok önemli. Araç filomuzu sizin için her zaman bakımlı ve hazır tutuyoruz. 

Altunizade Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Sizlerinde bildiği gibi altunizade rent a car hizmeti verdiğimiz araçlarımızın donanım seviyesi olarak sınıfının üst seviye araçları. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği bizim için çok önemli bu yüzden bütün araçlarımızda ABS ile yolcu ve sürücü hava yastığı mevcut hatta fazlası var.

Kiralama hizmeti verdiğimiz araçlarımızın konfor seviyeleride oldukça yüksek. Tüm araçlarımız klima gibi iklimlendirme sistemlerine sahip. Bu sayede yaz kış demeden her hava koşulunda keyifli bir sürüş keyfi yaşamanız mümkün.

En kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmak konusundaki kararlılığımız devam ediyor. Firmamız tarafından tarafınıza sunulan araç kiralama seçeneklerinin çoğu firmamıza özel olarak tercih edilmiş üst kalite ve donanıma sahip araçlardan oluşuyor.

Altunizade Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul başta olmak üzere pek çok şehir ve noktada ENTA CARS Rent a car günlük araç kiralama hizmetimiz ile siz değerli misafirlerimiz ile buluşmaktayız. Bizim hizmet kalitesi anlayışımızın kuralları belli. Güven içinde seyahat eden mutlu müşteriler bizim için her şeyden çok daha önemli. Bunun için eğitimli uzman kadromuz her gün daha çok çalışıyor ve hizmet standartlarımızı yükseltmek için uğraşıyor. Ekonomik araçlar ile lüks artık daha da ulaşılabilir.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Aylık Araç Kiralama

Haftalık Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Anadolu Yakası Rent A Car

Altunizade Rent A Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Altunizade günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Altunizade haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Altunizade aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Altunizade yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Altunizade en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları