Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız yola, bugün Türkiye'nin pek çok iline uzanan hizmet ağımız ve gelişmiş, zengin araç filolarımız ile Bodrum Adalar halkının da mobilite ihtiyaçlarını karşılamaya, uygun fiyatlı, kolay kiralama koşulları sunmaya devam ediyoruz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Neden Araç Kiralamalıyım

Adalar Rent a Car

Değişen ihtiyaçlar, beklentilerin üzerinde kalan araç fiyatları, mali yetersizlikler şirketleri ve bireysel ihtiyaçlar için insanları oto kiralamaya yönlendirmiştir. 

 

Dilediğiniz model ve markada ki aracı kullanabilme fırsatı yakalayacağınız oto kiralama ile aynı zamanda araçla ilgili hiç bir prosedür ve bakımla da ilgilenmek zorunda kalmayacaksınız. hem maddi hem de manevi olarak bir kazanç olan bu durum, zaman ve iş kayıplarının önüne geçtiği için de bir avantajdır.

 

Uzak lokasyonlara çıkacağınız tatil yada seyahatte araç ihtiyacınızı bu yönde karşılaya bildiğiniz gibi, özel günleriniz içinde daha lüks bir araç tercih ederek de gününüze ayrıcalık katabilirsiniz.

Adalar Araç Kiralama

Kurumsal Firmalar için ticaret hacmi daha küçük olduğu için yüksek meblağlı para çıkışlarının önüne geçip, aynı zamanda araç ihtiyaçlarını da karşılayan Rent a car ların kira bedelleri de gider olarak gösterebileceği içinde vergi indiriminden faydalanabilme fırsatı da sağlamaktadır. Yalıkavak Araç Kiralama

 

Araç sahibi olmak için ayıracağınız sermayeyi daha farklı kulvarlarda değerlendirerek, iş hacminizi genişletebilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz.

 

Araç Kiralama Şartları Nelerdir

 

Oto kiralama desteğimiz 7 gün 24 saat aktif online rezervasyona açıktır. Dolduracağınız ön talep formu ile acentamız size dönüş yaparak gerekli diğer prosedürleri uygulamaya koyacaktır.

 

Rent a car pazarımızda ki her aracı vasıflara sahip olunması durumunda, istediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz. ekonom sınıfı araçlarımız için 21 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir.

 

Orta sınıf araçlarımız için azami 25 yaş ve 3 yıllık sürücü deneyimi, lüks sınıf araç kategorimiz için de en az 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet sahibi olma koşulları aranmaktadır.

 

Adalar Araç Kiralama İçin Gerekli Evraklar

 

Kimlik kartı, araç sınıfına uygun sürücü belgesi, isme kayıtlı kredi yada banka kartı, ikametgah belgesi, yine isme kayıtlı bir fatura ibraz edilmesi zorunlu olan evraklar arasındadır. Acentamız bu kişisel verileri kiralama dışında kesinlikle hiçbir alanda kullanılmakta, veri paylaşımı söz konusu olmamaktadır.

 

Adalar araç Kiralama Fiyatları

 

Adalar oto kiralama fiyatı her aracın sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Ekonomi sınıfındaki otolar daha uygun fiyatlı olurken, lüks araç kategorisi daha maliyetlidir. Bu sebeple ihtiyaçlar doğrultusunda araç seçimi önemlidir.

 

Marka ve model de yine fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynayan etkenler arasındadır, günlük, haftalık yada uzun dönemde değişen maliyetler, kişiye uygun olarak sözleşmede belirlenerek yer almaktadır.

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları