1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Acıbadem Rent a Car

Acıbadem Rent a Car

İstanbul’a gelip bu şehrin en eski semtlerinden biri olan Acıbadem’i görmemek olmaz. Bu güzel şehre geldiğiniz andan itibaren her şey sizi hızla kendine adapte eder. Şehre ulaştığınız ilk anlarda, seyahatinizden önce yaptığınız araç kiralama hizmetinden yararlanmaya başlarsınız. Acıbadem oto kiralama için biçilmiş kaftan semtlerimizin başında gelir.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Orta

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Bu bölgeye vardığınız anda Acıbadem rent a car konusunda size birçok seçenek sunar. Zira size en yakın Entacars ofisine gelmek, hem güvendiğiniz bir adresten araç kiralamayı, hem de Acıbadem’i hemen gezmeye başlamanızı sağlar.

Nasıl Acıbadem Araç Kiralayabilirim?

Acıbadem araç kiralama ve Acıbadem rent a car konusunda ilk adresiniz olacak olan Entacars ofisine attığınız ilk adımdan, aracınızı teslim alacağınız son adıma kadar hızla ve güler yüzle hizmet verir. Aracınızı teslim aldıktan sonra yapmanız gereken ilk şey, gezilecek yerler listenizi elinize almak olacaktır. Acıbadem özellikle çok bilinmeyen tarihi ile sakinlerini ve ziyarete gelenleri farklı yönleriyle tanıştırır. Bu özel semt birbirinden farklı bölüm ve bölgeleriyle size farklı yönlerini gösterir. Geniş bir alanda yer alan Acıbademi alışveriş merkezlerinden cafelere, tarihi yapılardan doğal mekânlara kadar birçok alternatife sahiptir. Anadolu Yakası’nın en canlı noktalarından biri olan Acıbadem’in kuzey kısmı Üsküdar’a, güney kısmı Kadıköy’e bağlıdır. Yaşam için en ideal semtlerden biri olan Acıbadem, yeşilliğiyle de kendine bağlar.

Acıbadem'de Yapılacak Aktiviteler

Acıbadem Caddesi, bu semtin kalbini oluşturur. Bu caddede yapacağınız yürüyüş, ağaçların altında Acıbadem’i görmenizi sağlayacaktır. Cadde üzerinde yer alan cafe, restaurant ve barları gezebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Caddenin biraz üst kısmına doğru çıktığınızda Nişantaşı bölgesine ulaşırsınız; burada Nişantaşı’nı görebilir, ara sokakların keyfini çıkarabilirsiniz. Abdülaziz’in Av Köşkü, İbrahim Ağa Camii, Acıbadem Camii, Ethem Kaptan Camii ve Acıbadem Çeşmesi de semtin öne çıkan tarihi yapılarından. Bu yapıları gezerken semti daha yakında tanıyabilirsiniz. 
Semtin özel yerlerinden biri olan Küçük Çamlıca Tepesi, İstanbul manzarasının en güzel görüntülerinden birini verir. Buraya çıkıp doğanın ve güzel manzaranın tadına varabilirsiniz. Ardından Acıbadem’in yeni alışveriş merkezlerinden biri olan Akasya Alışveriş Merkezi’ni ziyaret edebilir, alışveriş ihtiyacınızı karşılayabilir, cafelerinde karnınızı doyurabilirsiniz. Anadolu Yakası’nın göz bebeği Acıbadem, doğası, kolay ulaşımı ve bitmek bilmez hareketliliğiyle sizi bekliyor!

Acıbadem Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır ?

Acıbadem yıllık araç kiralama fiyatları aracın modeli ,yılı ve yakıt tercihine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Acıbadem Günlük Araç Kiralama Ne Kadar Tutar?

Acıbadem günlük araç kiralama tutarları 400 tl ia 1000 tl arasında değişiklik göstermektedir.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Bodrum Rent A Car

Üsküdar Rent A Car

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Acıbadem Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Acıbadem haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Acıbadem aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Acıbadem yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Acıbadem en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları
X